RENTACARBANK HAKKINDA

HIZLI VE GÜVENLİ ARAÇ KİRALAMANIN TEK ADRESİ

Araç Kiralama Sihirbazı
Ülkemizde internet üzerinden alışveriş yapma alışkanlığı hızla gelişmektedir. Sosyal mecraları yoğun bir şekilde kullanan genç bir nesle sahip olan Türkiye’de araç sahipliği konusunda da alışkanlıklar ve ihtiyaçlar değişmektedir. 

rentacarbank.com'u  2015 yılının aralık ayında yapılandırmaya başlayarak, kategorisinde en iyi platform haline getirmek hedefiyle yola çıktık. Ekip olarak, araç kiralama pazarını büyütmek, kiralamanın araç sahipliğine göre avantajlarını milyonlarca internet kullanıcısına anlatmak, onlara güvenilir bir hizmet sunarak araç kiralamayı yaygınlaştırmayı amaçladık.

Böylece rentacarbank.com, sektördeki kaliteli ve güvenilir işletmeler ağıyla Türkiye'nin her yerinden müşterilerine hızlı ve güvenli online araç kiralama hizmeti sunarken, firmalara da şirket aracı kiralamalarında kayda değer avantajlara ulaşabilmelerinde yardımcı olan uzman bir platform haline geldi. 

Böylece, bir yandan yenilikçi bir elektronik ticaret platformu olarak hızlı ve güvenli online hizmet sunarken, diğer yandan da bu altyapı ve uzmanlığımızın avantajını kullanarak, firmaların aylık ve uzun dönem kiralama ihtiyaçlarında, offline bir "şirket aracı kiralama danışmanı" olarak vermekte olduğumuz hizmetle de kurumlara, şirket aracı kiralamalarında önemli kazanımlar sağlamaktayız.

Bir çeşit Araç Kiralama Sihirbazı olarak, Türkiye'de 45 şehirde 750 farklı lokasyonda 14.000'den fazla araç havuzu ve 30 markanın 120 farklı modeliyle aracılık hizmeti vermekteyiz. 250'nin üzerinde olan tedarikçi ağımız Uluslararası markalar ve yerel markalardan oluşmaktadır. Her geçen gün partner ağımız, dünyanın ve ülkemizin seçkin rent a car firmalarının eklenmesiyle genişlemektedir. Tüm lokasyonlarda,istenilen süre ve araç grubunda rekabetçi fiyatlara sahibiz.

rentacarbank.com; gittikçe gelişen çok yönlü partnerleriyle çalışma deneyimine sahip, dinamik, esnek ve ölçeklenebilir bir stratejik partnerdir. Benzerleri arasında hızı ve güncelliğiyle dikkat çeken web sitemiz ile büyük şehirlerde ve küçük bölgesel destinasyonlarda geniş araç yelpazesine sahip olup, müşterilerine seyahat gereksinimlerine uyan en iyi seçimi yapma imkanı sunmaktadır.

Çok yakında "transfer hizmetleri" ve "yurt dışı araç kiralama hizmetleri"nin de devreye alınacağı rentacarbank.com, uzmanlardan oluşan destek masasıyla müşterilerine en hızlı ve en uygun çözümü sunmak üzere yapılanmıştır.

Müşteriye araç tesliminde sürpriz masraflar çıkartmayan, kart bilgilerinin depolanmadığı, rezervasyonların birebir takip edildiği, güvenle araç kiralama yapabileceğiniz bir platform oluşturan rentacarbank.com'un uzman müşteri hizmetleri ekibi ise, sizleri dinleyerek daima alternatif çözümler üretebilme kabiliyetine sahiptir.

"Kiralamak güzeldir" rentacarbank.com'un sadece sloganı değil aynı zamanda da varoluş sebebidir. Günümüz dünyasında artık kiralamanın doğru bir tercih olduğuna inanarak, müşteriyi aydınlatmak görevini de üstlenmekte ve bu görevi çeşitli iletişim mecralarından icra etmekteyiz. Sektörün bir anlamda elçiliğini yapmaktayız. Tüketicileri bilinçlendirirken sektöre de ilham vermekteyiz.

Özetle; günlük, aylık veya uzun dönem, bireyler veya şirketler, araç kiralayacakların kafası karışık, biz ise onlara kılavuzluk ediyoruz. Otomobil kiralamanın sihirli yoluyla, araç kiralama işinizi kolaylaştırıyor, uzmanı olduğumuz bu konuda zaman ve maliyet kayıplarınıza son veriyoruz.

Otomobile en uygun koşullarda ulaşmanın özgürlüğünü istiyorsanız, biz bir tık ötenizde olacağız. 
Siz ise kazanan olacaksınız.

Saygı ve içten sevgilerimizle...
Ercüment ÇAĞLARHEP
https://www. rentacarbank.com


BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Adres

Atıf bey mah. 5/3 sokak no:7 daire:1 Gaziemir / İZMİR

Telefon

+90 (850) 441 90 35

Fax

+90 (850) 441 90 35

E-Posta

[email protected]

BİZE YAZIN

BUGÜNKÜ ZİYARETÇİ SAYISI

72

 

 

TOPLAM ZİYARETÇİ SAYISI

789003ERÇAĞLAR GROUP GÜVENCESİYLE, ÖDEMELERİNİZ %100 GÜVENLİDİR.